Reference od mých klientů

Pronájem bytového komplexu ve Škrdlovicích

Realitní makléř, pan Michal Štryncl, nám vždy rychle pomůže najít spolehlivého nájemníka do bytového domu, který naše kancelář spravuje. Oceňujeme hlavně pečlivost, spolehlivost a snahu o co nejlepší výsledek pro obě strany. Tohoto makléře s profesionálním přístupem můžeme doporučit. Advokátní kancelář JUDr. Dany Novákové

JUDr. Dana Nováková / tel. 733 373 793

Prodej rodinného domu ve Žďáře nad Sázavou

Vážený pane Štryncl,

tímto bych Vám chtěla poděkovat za Váš profesionální přístup při prodeji mého rodinného domu ve Žďáře nad Sázavou. Byla jsem příjemně překvapena jak Vaším osobním přístupem, tak se službami realitní kanceláře.

S pozdravem

Věra Nečasová / Tel.: 605 763 331

Pronájem bytu

Děkuji panu Štrynclovi, za zprostředkování a vyřízení všech formalit ohledně pronájmu bytu, skvělá spolupráce, rychlé jednání a ochota. Patří mezi spolehlivé makléře

Jitka Blažková

Koupě bytu ve Žďáře nad Sázavou

Děkuji panu Štrynclovi za zprostředkování a vyřízení všech nezbytných formalit při koupi bytu ve Ždáře nad Sázavou, velice vstřícný, pracuje i nad rámec svých povinností, velice ochotný a pracovitý, okamžitě při předání bytu od původních majitelů nám našel dobré nájemníky. Super rychlost!

Stanislava Kavková / tel.: 724 105 774

Prodej bytu ve Žďáře nad Sázavou

Pan Štryncl mi pomohl prodávat byt ve Žďáře nad Sázavou. Byla jsem velice spokojená. Nežiji a nejsem často na Vysočině a Michal se postaral o vše co bylo potřeba, vyšel mi vstříc i s termíny nutných schůzek. Je to ochotný a spolehlivý realitní makléř.

Děkuji Vám za spolupráci.

Iva Beznosková / tel.: 732 960 855

Prodej bytu 3+1 ve Žďáře nad Sázavou

Dobrý den,

chtěl bych tímto vyjádřit svou spokojenost s profesionálním jednáním a chováním makléře pana Štryncla. Můj byt prodej velmi rychle a bez problémů.

Jan Bednář / tel.: 725 727 409

Prodej bytu 3+1 ve Žďáře nad Sázavou ul. Neumanova. Byt byl ve stavu předrekonstrukcí a cena za kterou se prodal byla 1.200.000,-Kč

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prodej bytu 1+1 ve Žďáře nad Sázavou

Chtěl bych tímto vyjádřit svou spokojenost s profesionálním jednáním a chováním makléře pana Štryncla. Můj byt prodej velmi rychle a bez problémů.

Petr Macháček / Tel. 775 515 322

Prodej družstevního bytu 1+1 ve Žďáře nad Sázavou ulice Palachova. Byt byl ve stavu předrekonstrkukcí a začal jsem byt nabízet jako třetí realintí makléř, kde nefungovala komunikace mezi prodávajícím a makléřem z konkurenční společnosti.  Cena tohoto bytu byla 600.000,-Kč.

 

Prodej Rodinného domu v Dolních Heřmanicích

Naprosto profesionální, vynikající přístup a jednání pana Štryncla, ze kterého jsem velmi příjemně překvapen, protože jsem už začínal všechny „realiťáky“ dávat do jednoho pytle. Skvělý výsledek jeho pečlivé práce!!! Tohoto makléře mohu jen doporučit. A v případě potřeby v budoucnu jej budu rozhodně kontaktovat.

Josef Božík / tel. 774 975 507

Prodej bytu 1+1 ve Žďáře nad Sázavou

Vážený pane Štryncl,
touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za Vaše vstřícné a ochotné jednání při prodeji mého bytu ve Žďáře nad Sázavou. Stejně tak děkuji za pomoc při koupi jiné nemovitosti z nabídky Vaší realitní kanceláře. Byla jsme velice spokojena s Vaším osobním, profesionálním přístupem a se službami Vaší realitní společnosti. I v budoucnu se ráda obrátím na Vás. Děkuji za spolupráci.

Marie Waicová / www.dekormarie.cz / Tel.: 731 555 989

Prodej bytu 1+1 ve Žďáře nad Sázavou. Jednalo se o byt ve stavu předrekonstrukcí. Prodej bytu trval měsíc. Cena za kterou se byt prodal byla 700.000,-Kč

dum

 

Aktuální nabídka

Neváhejte mě kontaktovat

Rád Vám pomůžu s prodejem nebo koupí

775 432 185