Hledáte prostorné bydlení ve vyhledávané lokalitě Žďáru nad Sázavou? Tak tu pro Vás něco mám!

 

 

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o celkové ploše 270m2 s menší zahradou o rozloze 187 m2 ve Žďáře nad Sázavou. Dům se nachází v ulici Hlohová v lokalitě „Vysočany“. Objekt je podsklepený se dvěma nadzemními podlažími a kompletně využitém podkroví. Tento dům prošel v roce 2009 rozsáhlou rekonstrukcí, během níž bylo zmodernizováno podkroví, koupelna, WC, rozvody topení a vody a také kuchyně. V roce 2013 byla provedena další vylepšení, konkrétně výměna oken a garážových vrat. Nemovitost je napojena na veškeré veřejné sítě a to rozvody elektro, vodovod, kanalizace a plyn. Stavba byla budována v létech 1975-1978

 

Dispozice:

1.P.P – se nachází velká garáž s dílnou s průchodem do přilehlé zahrady. Dále se zde nalézá vytápění a ohřeb vody s plynovým kotlem.

 

1.N.P. – předsíň se šatnou, prostorný obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a vchodem do nového přistavěného přístavku. Dále se zde nachází samostatné WC a z obývacího pokoje je vstup na balkón.

 

2.N.P. – dřevěným schodištěm se dostaneme do menší haly se vstupem do koupelny s WC a tří pokojů z nichž jeden je vybaven balkónem do ulice a druhý je vybaven balkónem do zahrady.

 

Podkroví – vybaveno pokojem pro hosty, obývacím pokojem a místností vybavenou kuchyňskou linkou.

Technické parametry:

 Rodinný dům vhodně využívá výškového osazení vůči přilehlé komunikaci a zároveň byla realizátorem stavby akceptována skutečnost, že dům je jedním ze čtyř řadových domů tvořících stavebně čtyřblok. Základy tohoto domu jsou z prostého betonu proloženého lomovým kamenem. Lomový kámen je pak využit pro pohledovou stranu zdiva. Svislé zdivo je převážně zhotoveno z plných cihel o tl. 450mm.

Stropy s rovným povrchem převážně provedeny z železobetonových desek. Zastřešení provedeno u trámového, dřevěného, sedlového krovu s krytinou plechu. Fasádní omítky převážně břízolitové, vnitřní omítky štukové hladké. Okna jsou kompletně vyměněna za plastová.

Podlahy většiny obytných místností tvoří dřevěné parkety často doplněny koberci. Vytápění zajišťuje moderní plynový kotel s rozvody horké topné vody převážně do deskových radiátorů. Kotel zajišťuje i výrobu horké vody. Elektroinstalace rekonstruována světelná i motorová. Instalace plynu je využívána pro topení. Kanalizace je napojena do obecní kanalizační sítě.

 

Energetická třída

Třída G – Mimořádně nehospodárná podle zákona č.406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy

 

Cena 8.800.000,-Kč včetně provize a právních služeb.

 

Ve městě Žďár nad Sázavou je veškerá občanská vybavenost (OU, mateřská a základní škola, obchod, lékař, veterinární ambulance, MHD a další…). Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám taktéž zařídím na míru dle Vašich potřeb. Pro více informací volejte makléři.