Reference od mých klientů

Prodej rodinného domu v obci Bílek

Při hledání vysněného domečku na Vysočině jsme se s manželem setkali s několika realitními makléři, jejichž profesionální kvality nebyly vždy podle našich představ. To se rozhodně nedá říci o panu Michalovi Štrynclovi. Rádi bychom mu poděkovali za jeho profesionální přístup. Ochotný, příjemný, spolehlivý při vyřizování administrativních formalit a  vždy s úsměvem ve tváři. Byli jsme velmi spokojeni a tohoto realitního makléře můžeme vřele doporučit.
S pozdravem Hlívovi

Prodej pozemku v Olešné u Nového Města na Moravě

S panem Michalem Štrynclem jsme v posledních 9 měsících realizovali celkem 3 realitní případy, a to z pozice kupujících i prodávajících klientů. Velmi oceňujeme jeho profesionální přístup, spolehlivost a maximální úsilí pro úspěšnou realizaci každé zakázky a spokojenost všech zúčastněných stran. Naplnil všechna naše očekávání, dohodnuté termíny a postupy spolehlivě plnil a průběžně nás informoval o řešení případných problémů – jeho realitní servis vřele doporučujeme!“

 

S pozdravem Fukanovi

Pronájem RD 5+1, Žďár nad Sázavou

Chtěl bych touto cestou poděkovat mému kamarádovi za zprostředkování pronájmu rodinného domu ve Žďáře nad Sázavou. Moje současná situace si vyžadovala dům pronajmout, protože delší dobu žiji v Praze. Neměl jsem čas lítat po prohlídkách, tak jsem hledal řešení. Pronájem jsem dal do ruky zkušenému makléři, který hned od začátku věděl co dělat.  Vcelku v krátké době se podařilo dům pronajmout. Veškeré věci spojené s pronájmem za mě pan Štryncl ochotně vyřídil.  V minulosti jsem měl zkušenosti s realitními makléři a vím, že v dnešní době najít někoho poctivého je těžké. Proto bez váhání mohu práci pana Štryncla jen doporučit.

Marek Laštovička/Tel.: 777 985 194

Prodej bytu 2+1, Žďár nad Sázavou

Dobrý den,

pane Štryncl. Chci Vám moc poděkovat za hladký průběh prodeje našeho bytu. Cením si Vaší ochoty, spolehlivosti a flexibilnosti při prodeji, v době kdy už jsem bydlel v jiném státě a řešili jsme věci po telefonu a přes email. Jste profesionál a na Vašem přístupu to jde vidět. Ještě jednou moc.

Děkuji Hofer

Pronájem bytového komplexu ve Škrdlovicích

Realitní makléř, pan Michal Štryncl, nám vždy rychle pomůže najít spolehlivého nájemníka do bytového domu, který naše kancelář spravuje. Oceňujeme hlavně pečlivost, spolehlivost a snahu o co nejlepší výsledek pro obě strany. Tohoto makléře s profesionálním přístupem můžeme doporučit. Advokátní kancelář JUDr. Dany Novákové

JUDr. Dana Nováková / tel. 733 373 793

Prodej rodinného domu ve Žďáře nad Sázavou

Vážený pane Štryncl,

tímto bych Vám chtěla poděkovat za Váš profesionální přístup při prodeji mého rodinného domu ve Žďáře nad Sázavou. Byla jsem příjemně překvapena jak Vaším osobním přístupem, tak se službami realitní kanceláře.

S pozdravem

Věra Nečasová / Tel.: 605 763 331

Pronájem bytu

Děkuji panu Štrynclovi, za zprostředkování a vyřízení všech formalit ohledně pronájmu bytu, skvělá spolupráce, rychlé jednání a ochota. Patří mezi spolehlivé makléře

Jitka Blažková

Koupě bytu ve Žďáře nad Sázavou

Děkuji panu Štrynclovi za zprostředkování a vyřízení všech nezbytných formalit při koupi bytu ve Ždáře nad Sázavou, velice vstřícný, pracuje i nad rámec svých povinností, velice ochotný a pracovitý, okamžitě při předání bytu od původních majitelů nám našel dobré nájemníky. Super rychlost!

Stanislava Kavková / tel.: 724 105 774

Prodej bytu ve Žďáře nad Sázavou

Pan Štryncl mi pomohl prodávat byt ve Žďáře nad Sázavou. Byla jsem velice spokojená. Nežiji a nejsem často na Vysočině a Michal se postaral o vše co bylo potřeba, vyšel mi vstříc i s termíny nutných schůzek. Je to ochotný a spolehlivý realitní makléř.

Děkuji Vám za spolupráci.

Iva Beznosková / tel.: 732 960 855

Prodej bytu 3+1 ve Žďáře nad Sázavou

Dobrý den,

chtěl bych tímto vyjádřit svou spokojenost s profesionálním jednáním a chováním makléře pana Štryncla. Můj byt prodej velmi rychle a bez problémů.

Jan Bednář / tel.: 725 727 409

Prodej bytu 3+1 ve Žďáře nad Sázavou ul. Neumanova. Byt byl ve stavu předrekonstrukcí a cena za kterou se prodal byla 1.200.000,-Kč

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aktuální nabídka

Neváhejte mě kontaktovat

Rád Vám pomůžu s prodejem nebo koupí

775 432 185
    Odesláním formuláře souhlasí se zpracováním osobních údajů, více informací zde.